Strona główna > Rodzina > Styl życia > Jak Powiedzieć, Czy Facet Jest Podekscytowany, Aby Cię Zobaczyć

Jak powiedzieć, czy facet jest podekscytowany, aby cię zobaczyć

Bycie w stanie powiedzieć, czy facet jest podekscytowany, aby cię zobaczyć jest dość proste, ale może być podchwytliwe w czasach. Zazwyczaj istnieją pewne dość podstawowe znaki, które wskazują na jego zainteresowanie i podekscytowanie, ale jeśli nadal zastanawiasz się, czy jest podekscytowany twoją obecnością, poszukaj następujących wskazówek następnym razem, gdy go zobaczysz. Wkrótce będziesz ekspertem w czytaniu sygnałów ciała faceta.

  • Być w stanie powiedzieć, czy facet jest podekscytowany, aby zobaczyć cię jest dość proste, ale może być trudne w czasach.
  • Zazwyczaj istnieją pewne dość podstawowe znaki wskazujące na jego zainteresowanie i podekscytowanie, ale jeśli nadal zastanawiasz się, czy jest podekscytowany twoją obecnością, poszukaj następujących wskazówek następnym razem, gdy go zobaczysz.
1

Zauważ, czy on się świeci, gdy cię widzi. Jeśli facet zauważalnie rozjaśnia się, gdy cię widzi, jest podekscytowany, aby być w twojej obecności. Nie ma prawie bardziej wymowny znak niż facet, który po prostu wydaje się świecić, kiedy cię zauważa. On może zacząć uśmiechać się więcej, śmiejąc się dużo lub po prostu ogólnie wydają się bardziej radosny. Wiesz, że robisz facet szczęśliwy, gdy jest ekstatyczny po prostu być wokół ciebie.

Obserwuj, czy on mówi dużo wokół ciebie. Faceci mają tendencję do nie mówić tak dużo jak dziewczyny, ale jeśli on mówi dużo wokół ciebie, zwłaszcza jeśli on mówi do ciebie, jest podekscytowany, aby cię zobaczyć. Tak jest, ponieważ będzie on stymulowany przez samą obecność i chcą być zauważone przez Ciebie. Porównaj ilość czasu, który spędza rozmawiając z tobą z ilością czasu, który rozmawia z tymi wokół ciebie. Jeśli facet wydaje się mieć niekończący się strumień komentarzy, gdy tylko jest wokół ciebie, jest on prawdopodobnie podekscytowany, aby zobaczyć you.

  • Obserwuj, czy on mówi dużo wokół ciebie.
  • Guys nie mają tendencję do mówienia tak dużo jak dziewczyny, ale jeśli mówi dużo wokół ciebie, zwłaszcza jeśli mówi do ciebie, jest podekscytowany, aby cię zobaczyć.

Wykryj jego zainteresowanie, aby dowiedzieć się więcej o tobie. Jeśli facet zadaje ci mnóstwo pytań na swój temat lub wydaje się, że dużo o ciebie dba, prawdopodobnie jest podekscytowany, aby cię zobaczyć. Jeśli on podchodzi do Ciebie, patrzy Ci w oczy, uśmiecha się i po prostu chce spędzić czas poznając Cię, to jest to wymowny znak jego zainteresowania i podekscytowania. Zauważ, czy mówi więcej o sobie, czy pyta cię o twoje życie; ten ostatni jest bardziej oczywistym wskaźnikiem zainteresowania.

Podnieś na fakt, że nie może usiedzieć w miejscu. Jeśli on jest naprawdę podekscytowany, aby być wokół ciebie, może nie być w stanie usiedzieć w miejscu. Jego testosteron jest prawdopodobnie płynie, jego hormony reagują i jego serce jest wyścigi. Jeśli odbija mu się, mówi głośno lub szybko jedzie, prawdopodobnie jest podekscytowany faktem, że jesteś w pobliżu. Zwróć uwagę na sposób, w jaki jego poziom energii wzrasta, gdy wchodzisz do pokoju.

  • Podnieś uwagę na fakt, że nie może usiedzieć w miejscu.
  • Jeśli on odbija się, głośno mówi lub szybko jeździ samochodem, prawdopodobnie jest naładowany energią przez fakt, że jesteś w pobliżu.

Zastanów się, czy on chce się kręcić wokół ciebie. Jeśli zawsze natkniesz się na niego, może celowo próbować być w miejscach, w których będziesz, a jeśli jest zawsze w pobliżu na imprezie lub zgromadzeniu, może chcieć być blisko ciebie. Odnosi się to również do grup; jeśli on zawsze kończy się wokół ludzi, z którymi spędzasz czas, prawdopodobnie nie może uzyskać dość swojej obecności.

By Kragh

Jak przyciągnąć sroki :: Bezsensowna pijacka rozmowa w pubie, której wszyscy jesteśmy winni
Przydatne linki