Strona główna > Styl życia > Jak Kobieta Może Powiedzieć, Czy Mężczyzna Jest Żonaty Czy Samotny?

Jak kobieta może powiedzieć, czy mężczyzna jest żonaty czy samotny?

Znalezienie chłopaka lub nowego związku nie jest proste. Istnieje wielu pozbawionych skrupułów mężczyzn, którzy wprowadzają się do świata randek, nawet jeśli są żonaci. Ważne jest, aby samotne kobiety wiedziały, jak rozpoznać żonatego mężczyznę, zanim zdecyduje się stać się poważnym z kimś, kto jest niedostępny.

1

Zadawaj właściwe pytania

Najlepszym sposobem na uzyskanie informacji o kimkolwiek jest po prostu zapytać mężczyznę wprost: "Czy jesteś żonaty?". Jeśli powie ci, że jest żonaty, jest to oczywiście znak, aby odejść. On może powiedzieć, że jest singlem, ale uważaj na znaki ostrzegawcze kłamstwa, takie jak odwracanie wzroku, patrzenie w górę podczas mówienia, pocenie się i stawanie się nadmiernie defensywnym lub nerwowym. Zadawaj inne pytania na temat jego życia. Tematy te mogą obejmować wszystko, od jego miejsca zamieszkania do pytań o dzieci. Zwróć uwagę na rozbieżności w jego odpowiedziach. Jeśli kłamie na temat tych aspektów swojego życia, może również kłamać na temat swojego stanu cywilnego.

  • Najlepszym sposobem na uzyskanie informacji o kimkolwiek jest po prostu zapytać człowieka wprost: "Czy jesteś żonaty?"He may tell you that he is single, but watch for tell-tale signs of lying such as averting his gaze, looking up when speaking, sweating and becoming overly defensive or nervous.
2

Look for a Wedding Ring

The simple way to tell if a man is married is to look for a wedding ring. Zwróć uwagę na mężczyznę, który celowo ukrywa swoją lewą rękę, ponieważ może on ukrywać swoją obrączkę. Również szukać tan linii na jego palec pierścień. Oznacza to, że jest on mówiony za i po prostu usunął swój pierścień, aby wydawało się, że jest singlem. Zwróć uwagę na zarys pierścienia w kieszeni jego kurtki, koszuli lub spodni.

  • Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy mężczyzna jest żonaty, jest szukanie obrączki.
  • Uważaj na mężczyznę, który celowo ukrywa swoją lewą rękę, ponieważ może on ukrywać swoją obrączkę.
3

Numery telefoniczne

Bądź podejrzliwy wobec mężczyzny, który nie chce dać Ci swojego domowego numeru telefonu i pozwoli Ci się z nim skontaktować tylko w pracy lub na komórce. Może również poprosić Cię o zadzwonienie do niego w nietypowych godzinach dnia i nie będzie rozmawiać z Tobą w weekendy. Jest to prawdopodobnie człowiek, który spędza ten czas ze swoją rodziną i nie chce ryzykować, że jego kochanka zadzwoni, gdy on jest ze swoją żoną i dziećmi.

4

Spotkania

Mężatka będzie chciała spotkać się z tobą w restauracjach, hotelach i w twoim domu. Bądź ostrożna w stosunku do mężczyzny, który nie jest skłonny przyprowadzić cię do swojego domu. Kiedy zabierze Cię na kolację lub do hotelu, żonaty mężczyzna będzie miał również tendencję do płacenia za wszystko gotówką zamiast kartą kredytową, co pozostawi papierowy ślad, który jego żona może odkryć.

By Danila

Diy wedding table planner :: Co oznaczają liczby na akumulatorze samochodowym?
Przydatne linki