Strona główna > Hobby > Jak Przyciągnąć Sroki

Jak przyciągnąć sroki

Większość ludzi potrafi rozpoznać srokę - ale jeśli nie potrafisz, jest to czarno-biały ptak należący do rodziny krukowatych. Starsi ludzie często machają nimi z dala, a towarzyszy im rym "jeden za smutek, dwa za radość....". Niektórzy ludzie nie lubią ich, ponieważ mogą odstraszyć inne, mniejsze ptaki, a także zjadają jaja innych ptaków. Inni uważają je za piękne i fascynujące. Czy chcesz je przyciągnąć, aby je zastrzelić - jak niektórzy ludzie - lub cieszyć się ich oglądaniem, oto kilka metod jak.

1

Przyciąganie

Weź pustą plastikową butelkę po tabletkach i włóż do niej coś małego i twardego jak kamyk lub ostatnią tabletkę. Załóż pokrywkę i masz domowej roboty wabik na sroki. Alternatywny sposób podejmowania rozmówcy jest dostać pudełko dużych meczów i usunąć połowę lub więcej z zapałek. Aby użyć któregoś z tych przywoływaczy potrząśnij nimi do przodu i do tyłu cztery lub pięć razy dość szybko, następnie zatrzymaj się na sekundę i powtórz.

  • Weź pustą plastikową butelkę po pigułkach i włóż do niej coś małego i twardego, jak kamyk lub ostatnią pigułkę.
  • Alternatywnym sposobem zrobienia przywoływacza jest zdobycie pudełka dużych zapałek i usunięcie połowy lub więcej zapałek.

Kup srokę lub wiele ptaków, przywoływacz w sklepach lub online. Możesz użyć tego w ogrodzie, aby przyciągnąć różne gatunki. Możesz również uzyskać nagranie rozmowy sroki online, które możesz pobrać i używać na wieży stereo, aby je przyciągnąć.

Zacznij zostawiać jedzenie dla ptaków, w tym resztki kuchenne, orzechy, nasiona i jedzenie dla ptaków ze sklepów zoologicznych. Sroki są zarówno padlinożercami, jak i drapieżnikami, więc zjedzą prawie wszystko. Jeśli są w pobliżu, wkrótce będą chciały sprawdzić, co jest w ofercie.

Zostaw w ogrodzie błyszczące przedmioty. Sroki są bardzo ciekawskie wszystkiego, co błyszczące, więc kilka ozdób wykonanych ze starych luster, płyt CD, folii lub innego błyszczącego metalu powinno sprawić, że zaczną wbijać dzioby, aby zobaczyć, co się dzieje. Zawieś błyszczące kawałki na kawałkach sznurka, aby poruszały się i odbijały jeszcze bardziej.

Ostrzeżenie

Jeśli masz inne ptaki gnieżdżące się w pobliżu, sroki mogą celować w ich jaja dla pożywienia.

By Jamie Mccaffery

Jak usunąć wosk z mosiężnych świeczników :: Jak powiedzieć, czy facet jest podekscytowany, aby cię zobaczyć
Przydatne linki