Strona główna > Jedzenie > Bezsensowna Pijacka Rozmowa W Pubie, Której Wszyscy Jesteśmy Winni

Bezsensowna pijacka rozmowa w pubie, której wszyscy jesteśmy winni

1

Overview

Wszyscy tam byliśmy, więc nie ma sensu zaprzeczać. Jest piątkowy wieczór, jesteś w pubie, piwo leje się strumieniami, a ty wdajesz się w wielką kłótnię z kumplami. W tym czasie, temat coraz bardziej wybuchowej kłótni wydaje się być całkowicie racjonalny i ważny. Ale następnego ranka, kiedy rzeczywistość i uderzenie w głowę uderzają w dom, zdajesz sobie sprawę, że te wszystkie krzyki i machanie rękami nic nie znaczyły. Co do tematu, o który się spierałeś, cóż, jaki był tego sens? Nie było żadnego sensu. I to jest właśnie sens! A oto kilka przykładów, które możesz rozpoznać.

 • Wszyscy tam byliśmy, więc nie ma sensu zaprzeczać.
 • Ale następnego ranka, kiedy rzeczywistość i uderzenie młotkiem w głowę uderza do domu, zdajesz sobie sprawę, że wszystkie te krzyki i machanie rękami nic nie znaczyły.
2

13 Kłótnie o zarażonych

Piwo + umarli = konfrontacja!... Peter Macdiarmid/Getty Images News/Getty Images

Po ośmiu kuflach brzmi to jak ważne: co zrobisz, gdy zacznie się zombie-apokalipsa? Proponujesz najazd na Spar, zrobienie zapasów jedzenia na cały rok i zabarykadowanie okien w domu. Jeden z twoich kumpli uważa, że to głupota i mówi, żeby ruszać w drogę i jechać, cały czas wyprzedzając pożeraczy ciał. Inny kumpel mówi, żeby udać się do knajpy, w stylu Shaun of the Dead, i przeżyć to na diecie z piwa i chipsów. Zanim się obejrzysz, będziecie szaleć na siebie jak zarażeni! Galon piwa i zombie: nie jest to dobre połączenie.

Powiązane:Jak przetrwać epidemię zombie

3

#12 Ofiary mody

Off your trolley... Cameron Spencer/Getty Images News/Getty Images

Co jest najlepszym modowym dodatkiem, kiedy wychodzisz z pubu, z brzuchem wypełnionym piwem, późno w sobotnią noc? Myślisz, że to wózek na zakupy. W końcu, co jest lepszego niż płynięcie w dół High Street, z kumplami popychającymi cię, a Plod gorący na piętach? Kiedy jednak kumpel mówi, że to zbyt przewidywalne i że nie da się pobić starej, dobrej szyszki na głowę, pojawia się niezgoda, podnoszą się głosy i ciśnienie krwi wzrasta. Zanim się obejrzysz, zacznie się walka o twój własny piwny odpowiednik wybiegu w stylu supermodelki. Yep: całkiem bez sensu, mówimy!

Related:Co myśleliśmy... najgorsze modne rzeczy wszech czasów

4

#11 Cover-ups down the boozer

Walka o prawdę... Getty Premium images

Zeszłej nocy oglądałeś program o zabójstwie Kennedy'ego, a teraz, podczas gdy twoi kumple chcą rozmawiać o piłce nożnej, ty jesteś na pełnym kopie spiskowym. Czy kosmici rozbili się w Roswell, w Nowym Meksyku? Czy lądowania NASA na Księżycu zostały sfałszowane? Piwo leje się strumieniami, a pytania stają się dla Ciebie coraz bardziej znaczące. Ale nie dla twoich przyjaciół, którzy mają już dość spierania się z tobą o rzeczy, które przez lata zajmowały Muldera i Scully. Mówią ci więc, żebyś się zamknął. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że to oni są częścią spisku! Nie, właściwie to nie są. Jesteś pijany.

 • Ostatniej nocy oglądałeś program o zabójstwie Kennedy'ego, a teraz, podczas gdy twoi kumple chcą rozmawiać o piłce nożnej, ty jesteś na pełnym kopie spiskowym.

Related: Top 10 teorii spiskowych

5

#10 Stawianie kraju na nogi

Polityka i kufel... WPA Pool/Getty Images News/Getty Images

Polityka i alkohol: nigdy nie jest to dobre połączenie. I, tak, mamy na myśli nigdy. Jeśli masz zamiar spędzić noc w pubie, to przynajmniej spraw, by była to dobra zabawa. Nikt - a już na pewno nie twoi kumple - nie chce słuchać twoich jęków na temat bezrobocia, inflacji i tego, jak bardzo rząd opodatkowuje twój ukochany kufel. Ale, jesteś na rolce i zaczyna się kłótnia. Zanim się zorientujesz, masz odpowiednik czasu pytań premiera. Z tym, że ten czas pytań nagle obejmuje pięści, krzyki i szybką interwencję bramkarzy. Parlament i kufle: nie warto!

 • Related: Top 10 teorii spiskowych Polityka i alkohol: nigdy nie jest to dobre połączenie.
 • Nikt - a już na pewno nie twoi kumple - nie chce słuchać, jak jęczysz o bezrobociu, inflacji i tym, jak bardzo rząd opodatkowuje twój ukochany kufel.

Related: Najpotężniejsi ludzie w brytyjskiej polityce

6

Katastrofa na boisku

Bycie złym sportowcem... Scott Barbour/Getty Images Sport/Getty Images

Beckham odesłany na boisko w meczu kwalifikacyjnym do mistrzostw świata z Austrią w 2005 roku. Stuart Pearce spaprał karnego w meczu z Niemcami w 1990 roku. I "Ręka Boga" Maradony w 1986 roku. Tak, mówimy tu o piłkarskich katastrofach Anglii. A kiedy ma się głowę pełną piwa, rzadko kiedy dobrze jest wdawać się w tyradę na temat tych mniej niż klasycznych piłkarskich momentów, o których wolałoby się zapomnieć. Dlaczego? Ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto nie tylko się z tobą nie zgodzi, ale całkiem możliwe, że zamieni debatę w coś, co zaowocuje czarnymi oczami, właśnie dlatego! Uspokój się i pamiętaj: wygraliśmy w '66!

 • Related: Najpotężniejsi ludzie w polityce Wielkiej Brytanii Beckham zostaje odesłany w eliminacjach do Mistrzostw Świata przeciwko Austrii w 2005 roku.
 • Bo zawsze jest ktoś, kto nie tylko nie zgodzi się z tobą, ale całkiem możliwe, że zamieni debatę w coś, co skutkuje czarnym okiem, dlatego!

Related: Najlepsze i najgorsze z angielskich hymnów piłkarskich

7

8 Odczuwanie bólu

Lager, loaded, and lost love... Getty Premium images

Wpadłeś wcześniej w ciągu dnia na starego ex. To był ten, którego nigdy do końca nie udało Ci się pokonać. Jest tylko jeden sposób, żeby sobie z tym poradzić: mówisz przyjaciołom, żeby spotkali się z tobą w Dog & Duck za godzinę, bo musisz się napić, żeby stłumić ból. Na początku wszystko jest w porządku, a twoi kumple oferują pocieszające słowa rady. Ale godziny później, jesteś nadal ranting, a oni są szybko staje się krótki na cierpliwość i porady. Okej, wszyscy biorą głęboki oddech i słuchają naszej rady: nie dyskutuj o "Tym Jedynym", kiedy jesteś otoczony alkoholem!

 • Related: Najlepsze i najgorsze hymny angielskiej piłki nożnej Wpadłeś na starego ex wcześniej w ciągu dnia.
 • Jest tylko jeden sposób, aby sobie z tym poradzić: mówisz swoim przyjaciołom, aby spotkali się z tobą w Dog & Duck za godzinę, ponieważ musisz zrobić trochę poważnego picia, aby stępić ból.

Related: Stare "romantyczne" zwyczaje, z których cieszymy się, że odeszły

8

Śpiewająca lista do wymachującej pięści

Nie zawsze muzyka dla uszu... Getty Premium images

Muzyka i picie: świetne połączenie, prawda? Prawda! Ale, nie przez cały czas. Ty i twoja paczka pukacie się w czoło całą noc i ktoś postanawia rozpocząć debatę na temat tego, jaka jest najlepsza piosenka karaoke do śpiewania. To wszystko nieszkodliwa zabawa. Przez jakiś czas. To, co zaczyna się jako lekka debata o tym, czy powinno to być "Don't Look Back In Anger" Oasis, "Teenage Kicks" The Undertones, czy coś okropnego, jak "I Will Survive", nagle się zmienia. Ktoś uderza w twój ulubiony zespół. Ty odpowiadasz. I, zanim zdążysz powiedzieć "1,2,3,4!", idziesz z kumplem łeb w łeb o nic.

 • Related: Stare "romantyczne" zwyczaje, które cieszą się, że odeszły Muzyka i picie: świetne połączenie, prawda?
 • To, co zaczyna się jako lekka debata o tym, czy powinno to być Don't Look Back In Anger Oasis, Teenage Kicks The Undertones, czy coś okropnego, jak I Will Survive, nagle się zmienia.

Related: 20 momentów, które na zawsze zmieniły współczesną muzykę

9

Czas na picie

Od kufli do przeszłości... Peter Macdiarmid/Getty Images News/Getty Images

Zrobiłeś wczoraj coś, czego żałujesz, że nie zrobiłeś. Gdybyś tylko mógł cofnąć czas. Niestety, nie możesz. A może możesz? Tylko wtedy, gdy jesteś pijany, możesz prowadzić poważną, ale bezcelową rozmowę o tym, czy można zmienić przeszłość - w stylu Powrotu do przyszłości - podróżując w czasie. Po wypiciu kufli powstają ambitne plany naprawienia wszystkiego pod słońcem. Dopóki nie obudzisz się następnego dnia, z krwią w oczach, i nie zdasz sobie sprawy, że Michael J. Fox jest tylko aktorem, a facet, który gra Doktora Who, nie jest tak naprawdę Władcą Czasu. Bugger.

 • Related: 20 momentów, które na zawsze zmieniły współczesną muzykę Zrobiłeś wczoraj coś, czego żałujesz, że nie zrobiłeś.
 • Tylko wtedy, gdy jesteś pijany, możesz prowadzić poważną, ale bezcelową rozmowę o tym, czy można zmienić przeszłość - w stylu Powrotu do przyszłości - podróżując w czasie.

Related: 12 filmów, które mógł pokochać tylko dzieciak z lat 80-tych

10

#5 Food for thought

A bellyful of problems... Matt Cardy/Getty Images News/Getty Images

To powinien być idealny sposób na zakończenie tego, co było doskonałą nocą w twoim lokalu. Mówimy o najlepszym sposobie na wchłonięcie całego piwa, które zostało wypite przez ostatnie 6 godzin. Jedzenie, innymi słowy. Chińskie? Indyjskie? Chipsy? Decyzja powinna być łatwa i bezstresowa. Ale tak nie jest. Z jakiegoś powodu (to się nazywa alkohol!) wszystko wydaje się nagle bardzo ważne, aby dostać się do wielkiej i wypełnionej stresem debaty na temat curry vs. kurczak smażony ryż lub ryba z frytkami vs. cheeseburger. I wszystko, co kończysz, to ból brzucha!

 • Related: 12 filmów, które tylko dzieciak z lat 80. mógłby pokochać To powinien być idealny sposób na zakończenie tego, co było doskonałą nocą w twoim lokalu.
 • Mówimy o najlepszym sposobie na zmoczenie całego piwa, które zostało wypite przez ostatnie 6 godzin.

Related: Smaki z domu: Zrób to sam Nutella

11

Wygranie miliona

A life of luxury... Oli Scarff/Getty Images News/Getty Images

Co byś zrobił, gdybyś wygrał na loterii? Kupić Ferrari? Wydać pieniądze na duży dom na wsi? Rzucić pracę i wyjechać na emeryturę do Hiszpanii? Niezależnie od odpowiedzi, faktem jest, że im więcej o tym dyskutujesz i im więcej pijesz, tym bardziej prawdopodobne wydaje się, że to się stanie! Zabawne, prawda? Ty i twoi kumple tłoczycie się wokół siebie, podekscytowani planując swoją przyszłość jako multimilionerzy. Tak jest do momentu, gdy wychodzisz z pubu, zimne powietrze Cię otrzeźwia i zdajesz sobie sprawę, że nawet nie grasz w Lotto. Nie jesteś zwycięzcą, mimo wszystko.

Related: Grosze z nieba: Martwi celebryci, którzy wciąż zarabiają miliony

12

3 Postanowienie o zmianie

Nowy rok i zero alkoholu?... Getty Premium images

Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej bezsensownych rozmów, jakie możesz odbyć będąc pijanym. Co to może być? Planowanie swoich noworocznych postanowień! Każdy z was, w swoim oszołomieniu, z entuzjazmem proponuje kilka pomysłów na nadchodzące dwanaście miesięcy: zdrowsze odżywianie, trochę ruchu, zamiana piwa na sok marchewkowy i wodę mineralną. Poczekajcie! O czym ty mówisz? Zastępowanie piwa sokiem warzywnym, a parującego, gorącego curry talerzem sałaty? Wszyscy wiecie, że to nie będzie trwałe. Do diabła, to nigdy się nie zacznie. Odrzuć tę rozmowę!

Related: The origins behind New Year's resolutions

13

Od pubu do światowej sławy

Stars in your eyes... Digital Vision./Digital Vision/Getty Images

Jesteś w pubie i masz pytanie do znajomych: gdybyś mógł się przespać z kimś sławnym, kto by to był? Może z aktorem? Mógłbyś się zadawać w Hollywood, spotykać z gwiazdami i ocierać się o kilku zdobywców Oscarów. Może powinieneś związać się z legendarnym piosenkarzem. Gigi, dzikie imprezy za kulisami i loty pierwszą klasą: czego więcej można chcieć? A może ktoś z telewizji byłby bardziej na czasie? Wszyscy myślicie długo i głęboko. Aż w końcu dociera do was coś ważnego: nikt z was nie zna nikogo sławnego. Wracamy do punktu wyjścia i piwa.

Related: Most unexpected celebrity crushes

14

#1 A blast from the past

Your telly top ten... Agri Press/Lifesize/Getty Images

Z jakiegoś powodu jesteś w nostalgicznym nastroju, a do czasu, gdy szósta kolejka piwa została zakupiona, ty i twoi przyjaciele jesteście daleko. I tak, z umysłem utkwionym w przeszłości, rozpoczynacie rozmowę o najlepszych programach telewizyjnych, kiedy byliście dziećmi. Thunderbirds, Rainbow, Grange Hill i Kapitan Scarlet: wszystkie one się pojawiają. Podobnie jak podniesione głosy, kiedy dochodzi do nieporozumień. Nagle jakiś program, który był w telewizji dwadzieścia lat temu, staje się sprawą wagi życia lub śmierci. Dopóki nie obudzisz się następnego dnia, oczywiście!

 • Related: Most unexpected celebrity crushes Z jakiegoś powodu jesteś w nostalgicznym nastroju, a do czasu, gdy szósta kolejka piwa została zakupiona, ty i twoi przyjaciele jesteście już daleko.
 • I tak, z umysłem utkwionym w przeszłości, zaczynasz rozmowę o najlepszych programach telewizyjnych, kiedy byłeś dzieckiem.

Powiązane: Dziecięce klasyczne programy telewizyjne, za którymi naprawdę tęsknisz

By Cleopatra

Jak powiedzieć, czy facet jest podekscytowany, aby cię zobaczyć :: Jak zrobić kostium centaura
Przydatne linki