Strona główna > Styl życia > Jak Zrobić Kostium Centaura

Jak zrobić kostium centaura

Centaury, stworzenia z ludzką głową i tułowiem, ale ciałem konia zamiast nóg, są jedną z lepiej znanych i natychmiast rozpoznawalnych ras fantasy. Jako takie, są one dobrym wyborem tematu do kostiumów w środowiskach fantasy, takich jak festiwale renesansowe i niektóre imprezy kostiumowe. Kostium centaura to połowa kostiumu konia, ale nie ma powodu, aby zmuszać kogoś do spędzenia dnia jako tylna połowa centaura. Jednoosobowy kostium centaura, choć czasochłonny, nie jest trudny do wykonania.

  • Centaury, stworzenia z ludzką głową i torsem, ale ciałem konia zamiast nóg, są jedną z lepiej znanych i natychmiast rozpoznawalnych ras fantasy.
  • Kostium centaura jest połową kostiumu konia, ale nie ma powodu, by zmuszać kogoś do spędzenia dnia jako tylna połowa centaura.

Uformuj drut z kurczaka w podstawowy kształt tylnej połowy konia; duży cylinder, który opada w dół w środku dla ciała, kończąc się okrągłym zadem i dwoma podstawowymi nogami. Pozostaw przedni koniec otwarty. Postaraj się, aby nogi były tak długie, jak twoje nogi, tak aby ciało konia stało na równym poziomie, jeśli otwarty koniec jest oparty o twoją pupę.

Zwiń piankę z poduszki kanapowej i włóż ją do korpusu ramy, aby dać jej trochę wewnętrznego wsparcia. Upewnij się, że pianka wystaje o cal poza koniec drutu na otwartym końcu, aby chronić cię przed drutem podczas noszenia kostiumu.

  • Zwiń piankę z poduszki kanapowej i włóż ją do korpusu ramy, aby dać jej wewnętrzne wsparcie.

Przyciąć kawałki drutu rzemieślniczego. Użyj ich do związania przeciętych krawędzi ramy z drutu kurczaka, aby zapobiec łatwemu rozerwaniu jej na strzępy.

Przewlecz drut przez otwory na kółka i skręć drut na dolnych krawędziach nóg ramy z drutu kurczaka, nadając ramie "stopy"."

Owiń ramę z drutu tkaniną, zszywając tkaninę z ramą. To stworzy skórę ciała konia, więc postaraj się owinąć ją dokładnie. W zależności od tkaniny, może być konieczne użycie wielu kawałków, aby pokryć całą ramę; jeśli tak, nałóż je na siebie i zszyj, aby upewnić się, że rama nigdy nie będzie widoczna.

Przetnij dwie krótkie peruki na pół w poprzek kawałków skóry głowy. Przyszyj połówkę peruki do materiału tuż nad każdym z kółek, aby je ukryć, a pozostałe dwie połówki peruki przyszyj do dolnych brzegów spodni, aby ukryć prawdziwe stopy.

Odetnij niewielki fragment długiej peruki (w tym część skóry głowy) od reszty i przyszyj go obok części skóry głowy do tylnej części ramy konia, aby stworzyć ogon.

Załóż spodnie i pasek. Oprzyj stelaż o pupę i zwróć uwagę, gdzie krawędzie stelaża przecinają się z paskiem.

Zdejmij pasek. Zszyj pasek z drucianą ramą przez wystającą piankę w miejscach, w których się przecinały, gdy miałeś pasek.

  • Przetnij dwie krótkie peruki na pół w poprzek głowy.
  • Przyszyj pasek do drucianej ramy przez wystającą piankę w miejscach, w których się przecinały, gdy miałeś na sobie pasek.

Załóż pasek z powrotem, tym samym przypinając ramę do siebie, załóż ciemne buty i albo chodź bez koszuli, albo załóż koszulę w kolorze cielistym.

By Frasco

Bezsensowna pijacka rozmowa w pubie, której wszyscy jesteśmy winni :: Domowe fantazyjne kapelusze
Przydatne linki