Strona główna > Hobby > Domowe Fantazyjne Kapelusze

Domowe fantazyjne kapelusze

Czy to na imprezę, Kentucky Derby, czy na Halloween, zwykłe, nieopisane kapelusze mogą być ozdobione, aby stworzyć fantazyjne, nie z tego świata, domowe kapelusze. Wycieczka do sklepu rzemieślniczego może przynieść Ci różne wstążki, kwiaty, klejnoty, siatki i pióra, z których wszystkie mogą być używane do tworzenia fantazyjne domowe kapelusze. Świetne na imprezę dla małych dzieci, robienie fantazyjnych kapeluszy nie musi dużo kosztować, a możesz je dostosować do swojego stroju lub osobowości.

1

Pióra

Kupno piór w różnych opakowaniach w sklepie rzemieślniczym jest ekonomicznym sposobem na zrobienie fantazyjnego kapelusza domowej roboty. Pióra, jako lekkie, są łatwe do przyklejenia za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco w dowolną ilość wzorów. Aby uzyskać bardziej fantazyjny kapelusz, wybierz punkt na kopułowej części kapelusza i przyklej do niego pióra w podobnym kolorze. Aby uzyskać szalony, jaskrawy kapelusz, wybierz różne kolory i kształty, a następnie przyklej je na całym kapeluszu, jak mozaikę. Pióra można układać warstwowo, aby uzyskać większą głębię.

  • Kupienie piór w różnych opakowaniach w sklepie z artykułami rzemieślniczymi jest ekonomicznym sposobem na zrobienie bardziej fantazyjnego kapelusza domowej roboty.
  • Dla bardziej poważnego fantazyjnego kapelusza, wybierz punkt na części kopuły kapelusza i przyklej spray z podobnych kolorowych piór do kapelusza.
2

Kwiaty

Jedwabne kwiaty można kupić w każdym sklepie rzemieślniczym i zdekonstruować je, aby stworzyć fantazyjny kapelusz. Usunięcie kotwicy ze środka fałszywego kwiatu pozwala na oddzielenie warstw, a następnie sklejenie ich z powrotem w różnych kolorach i wzorach. Te jaskrawe kwiaty są idealne do ozdobienia brzegu fantazyjnego kapelusza, a w przypadku zdekonstruowanych kwiatów, możesz dodać klejnoty jako środki, aby nadać im świeższy wygląd. Jasne i kolorowe kwiaty sprawiają, że fantazyjny kapelusz wygląda ekscytująco.

  • Jedwabne kwiaty można kupić w każdym sklepie rzemieślniczym i zdekonstruować, aby stworzyć fantazyjny kapelusz.
  • Te jasne kwiaty są idealne do ozdobienia brzegu fantazyjnego kapelusza, a dzięki zdekonstruowanym kwiatom możesz dodać klejnoty jako centra dla świeższego wyglądu.
3

Siatka

Może nie od razu pomyślisz o siatce jako ozdobie do fantazyjnego kapelusza, ale dodanie jej do mniejszego, mniej rzucającego się w oczy kapelusza może dodać mu blasku i intrygi. Odcinek czarnej siatki, przycięty w kształt stożka i nałożony na rondo kapelusza, tak aby zwisał nad jednym okiem, to fantazyjny sposób na urozmaicenie zwykłego kapelusza. Możesz również dodać klejnoty do siatki, wzdłuż dna, aby uczynić ją bardziej efektowną.

4

Akcesoria vintage

Przeszukaj sklepy z pamiątkami i konsygnacyjne, aby znaleźć broszki vintage, szpilki do butów i szpilki do kapeluszy, które sprawią, że kapelusz będzie bardziej fantazyjny. Sklepy z używaną biżuterią często oferują biżuterię, która nie jest droga, ale może dodać Twojemu kapeluszowi blasku. Poszukaj w swoim pudełku z biżuterią starszych elementów biżuterii. Nawet jeśli jest to wisiorek, możesz nawlec go na agrafkę, aby przymocować go do kapelusza bez potrzeby użycia kleju; może to być dobry projekt dla nastolatków na imprezę.

  • Przeszukaj sklepy z pamiątkami i konsygnacyjne, aby znaleźć broszki w stylu vintage, szpilki do butów i szpilki do kapelusza, które sprawią, że kapelusz będzie bardziej fantazyjny.
  • Sklepy z pamiątkami często mają biżuterię, która nie jest droga, ale może dodać kapeluszowi blasku.

By Arley Marazzi

Jak zrobić kostium centaura :: Things You Can Make From Wooden Wire Reels
Przydatne linki