Strona główna > Styl życia > Jak Sprawić, By Facet Cię Polubił

Jak sprawić, by facet cię polubił

1

Odpowiedzi na pytania nastolatka o to, jak zdobyć jego serce

O wiele łatwiej jest nauczyć nastolatka, jak załadować zmywarkę lub opanować umiejętność prowadzenia samochodu, niż pomóc mu zrozumieć, jak działa przyciąganie. A ponieważ dzieci rzadko ułatwiają rodzicielstwo, trudne pytania pojawiają się zwykle w środku nocy lub w momencie, gdy trafiasz na kluczową linię fabularną najnowszej bestsellerowej powieści. Mimo to, dzielenie się swoją mądrością na temat dziwactw ludzkiego przyciągania może pomóc Twojemu dziecku nauczyć się radzić sobie ze złożonością przyszłych związków. A jeśli jesteś samotną matką, ta rozmowa może ci przypomnieć, jak angażować się w relacje z osobą, którą chciałabyś przyciągnąć.

2

Ustawianie właściwego tonu

Jeśli to dziecko nie jest najmłodsze z trójki, możesz nie mieć doświadczenia w rozwiązywaniu problemów nastolatków we wczesnych godzinach porannych. Jeśli nie możesz poświęcić mu całej swojej uwagi, daj mu znać, jak poważnie traktujesz ten temat, umawiając się na spotkanie, aby go omówić.

Zaplanuj je jako randkę jeden na jeden w czasie, który jest wolny od czynników rozpraszających i codziennych wymagań. To da ci czas na uporządkowanie myśli i być może sprawdzenie się z zaufanym przyjacielem, który już przebył podróż w związku z nastolatkiem z perspektywy mamy.

Pamiętaj, że twój nastolatek prawdopodobnie nie jest zainteresowany zatrzymaniem serca "faceta" na zawsze. Nie musisz zaczynać dyskusji o ciężkim brzemieniu wyboru Pana Właściwego. Kluczowym słowem w pytaniu jest "lubię". Przyznaj, że dla nastolatek "lubię" jest często wymienne z miłością, ale ty wiesz lepiej. Zamiast o miłości, pomyśl o "zwróceniu na siebie uwagi faceta" i od tego zacznij budować swoją pozycję.

3

Poprawianie ostrości

Ważne jest, aby wyjaśnić nastolatce, że nikt nie powinien próbować wymuszać atrakcyjności. Zmienianie ubrań dla niego, udawanie, że lubi się zajęcia, których się nie lubi, lub działanie poza charakterem może doprowadzić do krótkiego, ale naprawdę niezadowalającego spotkania.

Zamiast tego zasugeruj nastolatkowi, aby pomyślał o tym na odwrót. Przypomnij im o wszystkich fajnych rzeczach, które mają do zaoferowania w związku. Połóż nacisk na to, czy "ten facet" jest rzeczywiście wystarczająco interesujący, aby spędzać z nim czas.

Nie oczekuj, że to podejście wymaże dążenie nastolatka do przekonania kogoś, aby je polubił. W końcu ten facet jest na tyle ważny, że postanowiła podzielić się z mamą swoimi najskrytszymi pragnieniami. To dość rzadkie w okresie dojrzewania. Ale to może pomóc złagodzić niektóre z jej lęków i pomóc poprawić jej poziom pewności siebie.

4

Gdy Wygląd Ma Znaczenie

Choć nie działa zmienianie się dla faceta, czucie się jak najlepiej zwiększa pewność siebie. Twoja nastolatka może ucieszyć się z wycieczki na zakupy lub nowej fryzury, która pomoże jej wzmocnić poczucie własnej wartości. Podejdź do tego ostrożnie, ponieważ sugerowanie nowej fryzury może skończyć się bitwą o to, dlaczego nienawidzisz jej włosów.

Możesz uniknąć tej pułapki, mówiąc prawdę, że czując się wspaniale w nowej parze dżinsów i soczystym kolorze włosów, łatwiej jest ci poznać nowych ludzi. Następnie zapytaj, czy chciałaby nową bluzkę lub wycieczkę do salonu kosmetycznego, aby wzmocnić jej "gorąc"."

5

Praktyczne podejście

Rozłożenie tego złożonego problemu na proste kroki pomaga złagodzić niektóre z emocji związanych z przyciąganiem nastolatków. Pierwszy krok polega na przyciągnięciu jego uwagi. Zaproponuj nastolatce, aby zaczęła od skłonienia go do rozmowy lub przynajmniej potwierdziła swoje istnienie, odwzajemniając uśmiech.

Mimo że byłoby to miłe (być może), faceci naprawdę nie potrafią czytać w myślach. Omów ten zadziwiający brak umiejętności ze swoim nastolatkiem i wyjaśnij, że tak naprawdę musisz dać mu znać, że jesteś zainteresowana. Naukowcy odkryli, że większość facetów potrzebuje uśmiechu i bezpośredniego kontaktu wzrokowego, aby nawet rozważyć możliwość, że możesz uznać go za atrakcyjnego. To może wyjaśniać, dlaczego mrugnięcia okiem nie zawsze sprawiają, że porusza się w twoim kierunku.

Może zająć kilka z tych przypadkowych spotkań w ciągu kilku dni (wirtualna wieczność w wieku nastoletnim), aby wziął podpowiedź i przespacerował się na pogawędkę. Jeśli to się nie uda, a nastolatek ma odwagę, następnym krokiem jest podejście do niego i rozpoczęcie rozmowy na temat dzisiejszego obiadu, długiego oczekiwania na autobus lub innego niezobowiązującego tematu. Zamiarem jest spędzenie z nim trochę czasu i zasugerowanie mu, żeby spotkali się na meczu koszykówki lub wypróbowali nowy skate park.

Te celowe spotkania dają im obu szansę na znalezienie iskry, która może przenieść relację z nowego przyjaciela na nową sympatię.

By Vere

Jak sprawić, by cienki głos brzmiał pełniej w Audacity :: Jak zatrzymać okulary nosek od kopania w
Przydatne linki