Strona główna > Styl życia > Rodzina > Jak Sprawić, Aby Mężczyzna Cię Wielbił

Jak sprawić, aby mężczyzna Cię wielbił

Zamiast tworzyć związek, w którym Twój partner ma po prostu letnie uczucia względem Ciebie, spraw, aby Twój facet oszalał na Twoim punkcie, potencjalnie wzmacniając Twój romantyczny związek. Nie jest to łatwe zadanie, ale z praktyką, jest to jeden, że może być w stanie osiągnąć. Jeśli jesteś udany w swojej próbie, będzie prawdopodobnie znaleźć wysiłek warto, jak będzie w lewo z silnym związku, w którym są traktowane jako księżniczka przez człowieka, którego przeszkoleni, aby chcieć cię zadowolić.

  • Zamiast tworzyć związek, w którym twój partner ma po prostu letnie uczucia o tobie, dostać twój facet zwariować dla ciebie, potencjalnie wzmocnienie romantycznej unii.
  • Jeśli odniesiesz sukces w swojej próbie, prawdopodobnie znajdziesz wysiłek warty tego, ponieważ zostaniesz z silnym związkiem, w którym jesteś traktowany jak księżniczka przez swojego mężczyznę, którego wyszkoliłeś, aby chciał cię zadowolić.

Zostaw go chcącego więcej. Niektóre kobiety, chętne do złapania faceta, poruszają się zbyt szybko, donosi magazyn "Cosmopolitan". Zamiast wydawać się zbyt gorliwym lub popychać związek do przodu zbyt szybko, poruszaj się powoli i tantalise swojego mężczyznę. Zostawiając go, by chciał więcej, możesz sprawić, że będzie wracał i prawdopodobnie zwiększysz jego oddanie tobie.

Próbuj jego kubków smakowych. Jak mówi przysłowie: "Droga do serca mężczyzny wiedzie przez jego żołądek". Wygraj swojego mężczyznę nad z niektórymi kulinarnymi przysmakami, pokazując mu swoje umiejętności w kuchni. Może to być szczególnie skuteczne, jeśli facet szuka klasycznej żony, która położy obiad na stole.

Doceniaj jego zainteresowania. Faceci kochają dziewczyny, które interesują się rzeczami, którymi się interesują. Zamiast jęczeć i jęczeć, gdy twój facet przerzuca się na grę w piłkę, naucz się przynajmniej doceniać to, co lubi. Podczas gdy ty prawdopodobnie nie będziesz miała tej samej pasji do tych zainteresowań, on z pewnością doceni twoją gotowość do spędzania z nim czasu, gdy on angażuje się w swoje ulubione rozrywki.

  • Jak mówi przysłowie, "Droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek."
  • Zamiast jęczeć i stękać, gdy twój facet przerzuca się na grę w piłkę, naucz się przynajmniej doceniać to, co on lubi.

Zaskocz go. Niewielu ludzi nie uwielbia być zaskakiwanymi. Ustaw duszną scenę, w której możesz uwieść swojego mężczyznę, gdy wróci do domu z pracy, wsuń kilka notatek do jego teczki lub wyślij mu kilka romantycznych wskazówek na temat tego, co zaplanowałeś na wieczór za pośrednictwem wiadomości tekstowych w ciągu dnia. Robiąc te rzeczy pokażesz swojemu facetowi, że naprawdę Ci zależy i prawdopodobnie zwiększysz stopień, w którym zależy mu na Tobie, jak również.

  • Niewielu ludzi nie kocha być zaskoczonym.
  • Robiąc te rzeczy pokażesz swojemu facetowi, że naprawdę Ci zależy i prawdopodobnie zwiększysz stopień, w którym zależy mu na Tobie, jak również.

Daj mu masaż. Niektóre czułe dotykanie może wygrać nad każdym człowiekiem. Kiedy twój facet wraca do domu z pracy lub wraca z rundy golfa z przyjaciółmi, daj jego ramionom miły masaż, pokazując mu, że ci zależy i sprawiając, że czuje się dobrze.

Make your esteem known. Nie trzymaj swoich uczuć w tajemnicy przed swoim facetem, pozostawiając mu zgadywanie co do twoich emocji. Zamiast tego, powiedz mu dokładnie, jak się czujesz, dając mu luksus uzyskania wglądu w swój umysł i zapobiegając mu od konieczności zgadywania, co do twojego oddania dla niego. Kiedy już wie, że naprawdę go kochasz, może być bardziej skłonny pozwolić sobie na rozwijanie poważnych uczuć do ciebie, ponieważ wie, że może to zrobić bez ryzyka emocjonalnego urazu.

By Bridwell

Jak zidentyfikować autentyczne torebki Ralph Lauren :: Jak odzyskać stare świece kościelne
Przydatne linki