Strona główna > Strona główna > Prawo Bezpieczeństwa Wody & Hot Tubs

Prawo Bezpieczeństwa Wody & Hot Tubs

Własność jacuzzi jest przywilejem i odpowiedzialnością dla właścicieli domów. Podczas gdy daje Państwu miejsce do relaksu na koniec długiego dnia, wymaga również wzięcia odpowiedzialności za jacuzzi. Musisz przestrzegać kodów lub praw w swoim mieście i stanie, które regulują korzystanie z jacuzzi. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo innych osób, które spędzają czas w jacuzzi.

1

Znaki informacyjne

Zawsze, gdy źródło wody jest otwarte dla publiczności, musisz umieścić znaki dotyczące bezpieczeństwa. Kluby wiejskie, kompleksy mieszkalne, domy publiczne i hotele to tylko kilka przykładów miejsc, które mogą mieć jacuzzi otwarte dla ogółu społeczeństwa. Często zdarza się, że jacuzzi znajduje się w pobliżu basenu lub innych urządzeń relaksacyjnych. Właściciel nieruchomości jest prawnie odpowiedzialny za umieszczenie znaków.

  • Zawsze, gdy źródło wody jest otwarte dla ogółu społeczeństwa, należy umieścić znaki odnoszące się do bezpieczeństwa.
2

Przykłady znaków

Rodzaj znaku wymaganego dla obszaru jacuzzi różni się w zależności od stanu lub miasta. W większości przypadków, musisz ostrzec użytkowników, że osoby z cukrzycą, niskim ciśnieniem krwi, wysokim ciśnieniem krwi i osoby starsze nie powinny korzystać z jacuzzi. Znaki powinny również ostrzegać gości, aby nie siedzieli w jacuzzi, jeśli ostatnio spożywali napoje alkoholowe lub zażywali określone leki. W niektórych stanach wymagane są znaki informujące, że z jacuzzi nie mogą korzystać dzieci, chyba że są one pod opieką dorosłych. Znaki muszą być umieszczone w promieniu trzech stóp od jacuzzi.

  • Typ znaku wymaganego dla Twojej strefy jacuzzi różni się w zależności od stanu lub miasta.
  • Niektóre stany wymagają znaków, że gorąca kąpiel nie może być używana przez dzieci, chyba że dzieci są pod nadzorem osoby dorosłej.
3

Regulacje temperaturowe

W 1979 roku rząd Stanów Zjednoczonych wydał ostrzeżenie, że gorące kąpiele nie powinny osiągać temperatur przekraczających 40 stopni Celsjusza. Ostatecznie ograniczenie temperatury stało się prawem regulacyjnym, które zabraniało gorącym kąpielom osiągania wyższych temperatur. Rząd wydał ostrzeżenie po tym, jak 10 osób zmarło w gorących kąpielach z wodą o temperaturze powyżej 40 stopni Celsjusza w ciągu jednego roku. Jeśli masz starszy model jacuzzi, może on nadal osiągać wyższe temperatury.

  • W 1979 roku rząd Stanów Zjednoczonych wydał ostrzeżenie, że gorące kąpiele nie powinny osiągać temperatur przekraczających 40 stopni Celsjusza.
4

Virginia Graeme Baker Pool and Spa Act

Federalna ustawa Virginia Graeme Baker Pool and Spa Act wprowadziła nowe przepisy bezpieczeństwa dla właścicieli gorących kąpieli. Ustawa ta oficjalnie stała się legalna w 2008 roku. Zgodnie z ustawą, właściciele jacuzzi muszą zainstalować kratki i używać pokryw odpływowych na jacuzzi. Te urządzenia zabezpieczające zmniejszają ryzyko przypadkowego zranienia się w jacuzzi. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz być zobowiązany do zainstalowania obudowy basenu, która blokuje jacuzzi od ulicy lub pokrywy, która utrzymuje jacuzzi zamknięte, gdy nie jest używane.

  • Federalna ustawa Virginia Graeme Baker Pool and Spa Act wprowadziła nowe przepisy bezpieczeństwa dla właścicieli jacuzzi.
  • W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz być zobowiązany do zainstalowania obudowy basenu, która blokuje jacuzzi od ulicy lub pokrywy, która utrzymuje jacuzzi zamknięte, gdy nie jest używane.

By Strang Ezzel

Jak czyścić za pomocą gumki ho'oponopono :: Niebezpieczeństwa związane z wypalaniem garnka ze stali nierdzewnej
Przydatne linki