Strona główna > Hobby > Jak Zdjąć Skórkę Z Drzwi Volkswagena Golfa Z 2005 Roku?

Jak zdjąć skórkę z drzwi Volkswagena Golfa z 2005 roku?

W 2005 roku Volkswagen Golf jest kompaktowym, niemieckim hatchbackiem o sportowym i luksusowym wyglądzie i stylizacji nadwozia. Golf 2005 jest zbudowany z mocnymi ramami drzwi i został oceniony przez NHTSA na pięć gwiazdek w kategorii zderzenia czołowego i cztery gwiazdki w kategorii zderzenia bocznego, według MSN Autos. Podczas naprawy modułu blokady drzwi, regulatora okien i wiązki przewodów drzwiowych konieczne będzie usunięcie skóry drzwi Golfa. Jest to również mniej kosztowne, aby usunąć skórę drzwi i zastąpić go nowym, zamiast naprawiać wgniecenia lub zadrapania na starym.

  • W 2005 roku Volkswagen Golf jest kompaktowym, niemieckim hatchbackiem o sportowej i luksusowej konstrukcji nadwozia i stylizacji.
  • Podczas naprawy modułu zamka drzwi, regulatora okien i wiązki przewodów drzwiowych konieczne będzie zdjęcie poszycia drzwi Golfa.

Zaparkuj Golfa na równym podłożu.

Poklej taśmą malarską przednią krawędź poszycia drzwi zewnętrznych i tylną część szczeliny błotnika, bez otwierania drzwi, aby uniknąć zarysowań.

Zamknąć całkowicie okno, otworzyć drzwi i umieścić dowolny przedmiot między drzwiami a otworem drzwiowym, aby upewnić się, że drzwi pozostają otwarte.

Wyważyć i odczepić plastikową listwę wykończeniową od bocznej krawędzi drzwi, odsłaniając kilka plastikowych klipsów i odciągnąć je od Golfa.

Ściągnąć plastikową naklejkę znajdującą się na górze otworu w pobliżu klipsów, aby uzyskać dostęp do śruby T20 Torx.

Odkręcić śrubę T20 Torx za pomocą śrubokręta T20 Torx w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wyjąć wkładkę bębenkową z klamki drzwi Golfa i odsłonić mały plastikowy klips.

Pociągnąć i pozwolić plastikowemu klipsowi zwisać, aby wyjąć klamkę drzwi i odsłonić śrubę T10 Torx. Odkręcić śrubę za pomocą śrubokręta T10 Torx, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Odkręcić pięć śrub T30 Torx, które znajdują się po lewej, prawej i dolnej stronie drzwi, za pomocą śrubokręta T30 Torx, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zdjąć skórę drzwi z Volkswagena Golfa.

By Sheba Kistenmacher

Jak zabić sitowie :: Jak wymienić baterię w zegarku Skagen
Przydatne linki