Strona główna > Styl > Jak Wymienić Baterię W Zegarku Skagen

Jak wymienić baterię w zegarku Skagen

Skagen Dania Kolekcje to firma, która tworzy biżuterię, zegary, okulary przeciwsłoneczne i zegarki z projektami, które mają być czyste i eleganckie, zgodnie z Skagen.com. Większość zegarków Skagen kosztuje od 65 do 97 funtów i można je znaleźć w głównych domach towarowych i ogólnych sklepach detalicznych. Wymiana baterii w zegarku Skagen wymaga użycia małego, płaskiego śrubokręta, takiego jak ten używany do naprawy okularów.

  • Skagen Denmark Collections to firma, która tworzy biżuterię, zegary, okulary przeciwsłoneczne i zegarki o wzorach, które mają być czyste i eleganckie, zgodnie z Skagen.com.
  • Wymiana baterii w zegarku Skagen wymaga użycia małego, płaskiego śrubokręta, takiego jak ten używany do naprawy okularów.

Odwróć zegarek, aby określić, jaki case back ma zegarek. A snap sprawa z powrotem jest gładka z małym nacięciem na boku. Śruby mają dwie lub więcej małych szczelin na plecach.

Przesuń ostrze śrubokręta lekko pod obudową zatrzaskową w miejscu nacięcia, aby zdjąć obudowę.

Obróć ostrze śrubokręta w szczelinach na obudowie śrubowej, aby zdjąć obudowę.

Odkręć lub podnieś klips mocujący baterię zegarka.

  • Przekręć ostrze śrubokręta w szczelinach w zakręcanej obudowie, aby zdjąć tylną część obudowy.
  • Odkręć lub podnieś zaczep mocujący baterię zegarka.

Przywróć zaczep do pierwotnej pozycji po wymianie baterii zegarka.

Załóż obudowę z powrotem na zegarek. W przypadku etui zakręcanego, użyj śrubokręta, aby obrócić wycięcia i zabezpieczyć etui z powrotem. Ustawić w linii wycięcie na zatrzasku i delikatnie nacisnąć kopertę, aby wskoczyła na swoje miejsce.

W razie potrzeby ponownie ustawić zegarek.

TIP

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności, należy oddać zegarek do autoryzowanego punktu naprawy zegarków w celu uzyskania pomocy.

By Rech Metcalfe

Jak zdjąć skórkę z drzwi Volkswagena Golfa z 2005 roku? :: Znaki świadczące o tym, że szynszyla rodzi
Przydatne linki