Strona główna > Zdrowie > Jak Korzystać Z Sopcast

Jak korzystać z sopcast

Sopcast jest oprogramowaniem, które pozwala użytkownikom na strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych za darmo. Wielu fanów będzie używać Sopcast do oglądania na żywo wydarzeń pay per view, takich jak pro wrestling lub mieszane sztuki walki transmisji. Można również użyć Sopcast do oglądania czegoś, co jest w telewizji nadawczej, podczas gdy jesteś oglądania innego kanału w rzeczywistej telewizji. Pobieranie i instalowanie programu trwa tylko minutę lub dwie, a korzystanie z niego jest łatwe.

Początek przez pobranie i zainstalowanie Sopcast. Program można znaleźć na stronie internetowej Sopcast pod adresem sopcast.org.

Otwórz program Sopcast po zakończeniu instalacji. Zostaniesz przeniesiony do ekranu logowania. Po prostu kliknij kółko obok "Zaloguj się jako anonimowy", a następnie kliknij zakładkę "Zaloguj się" na dole, aby otworzyć program. Możesz utworzyć konto, jeśli chcesz, ale nie jest to konieczne.

  • Sopcast jest programem, który pozwala użytkownikom na strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych za darmo.
  • Możesz utworzyć konto, jeśli chcesz, ale nie jest to konieczne.

Wybierz zakładkę "Kanały na żywo". Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich programów aktualnie nadawanych na Sopcast. W przeciwieństwie do innych graczy tego rodzaju, Sopcast tylko rozdziela kanały na listy w tej jednej zakładce. Dlatego będziesz musiał przewijać programy, aż znajdziesz stację, która Cię interesuje.

Kliknij na wybrany kanał. Spowoduje to otwarcie ekranu wideo. Kliknij przycisk odtwarzania na dole ekranu wideo, a kanał powinien zacząć się buforować. Reklama może być odtwarzana przed załadowaniem stacji (w zależności od wybranej stacji).

  • Wybierz zakładkę "Kanały na żywo".
  • Kliknij przycisk odtwarzania na dole ekranu wideo, a kanał powinien rozpocząć buforowanie.

Znajdź linki do różnych wydarzeń pokazywanych na Sopcast. Wiele stron internetowych będzie oferować linki do pay per view i innych wydarzeń dostępnych na Sopcast. Po natknięciu się na jeden z tych linków, kliknij prawym przyciskiem myszy na link i wybierz "Kopiuj skrót". Otwórz Sopcast i wklej link w polu tekstowym obok "Adresu", znajdującym się w górnej części odtwarzacza.

By Helse Panzo

Jak usunąć plamy potu ze skóry :: Jak zatrzymać rzutki z Going to the Left
Przydatne linki