Strona główna > Styl > Jak Sprawić, Aby Zamek Błyskawiczny Się Przesuwał

Jak sprawić, aby zamek błyskawiczny się przesuwał

Przyklejony lub uparty zamek błyskawiczny może utrudnić życie. Niezależnie od tego, czy zamek zamyka namiot, kombinezon, kurtkę czy parę spodni, gdy nie przesuwa się gładko, może to powodować frustrację. Istnieje kilka sposobów na to, aby zamek błyskawiczny gładko przesuwał się w górę i w dół. Przy minimalnym wysiłku możesz sprawić, że Twój zamek będzie działał sprawnie.

Zamknij całkowicie metalowy zamek błyskawiczny. Przesuń zaostrzoną końcówkę ołówka grafitowego w górę i w dół zamkniętych zębów zamka błyskawicznego, aby nasmarować lepki zamek. Po obfitym pokryciu zębów zamka grafitem ołówka otwórz i zamknij zamek kilka razy, aby grafit znalazł się w zakamarkach zębów zamka.

  • Przyklejony lub uparty zamek błyskawiczny może utrudnić życie.
  • Przejedź zaostrzoną końcówką ołówka grafitowego w górę i w dół po zamkniętych zębach zamka błyskawicznego, aby nasmarować przyklejony zamek błyskawiczny.

Zapnij całkowicie nylonowy lub plastikowy zamek błyskawiczny. Uruchom krawędź pręta wosku pszczelego delikatnie nad zamkniętymi zębami zamka błyskawicznego, aby lekko pokryć zęby woskiem pszczelim. Po nałożeniu wosku pszczelego otwórz i zamknij zamek dwa do trzech razy, aby równomiernie rozprowadzić wosk pszczeli wewnątrz zębów zamka błyskawicznego.

Wyczyść zęby zamka błyskawicznego specjalnym środkiem do czyszczenia zamków błyskawicznych, a następnie pokryj je środkiem smarującym. Rozpakuj zamek błyskawiczny i użyj specjalnej szczotki na końcu płynu do czyszczenia zamków błyskawicznych, aby nanieść środek do czyszczenia zamków błyskawicznych na zęby zamka. Nadmiar środka do czyszczenia zamków błyskawicznych wytrzeć papierowym ręcznikiem. Kilkakrotnie otworzyć i zamknąć zamek błyskawiczny, aby środek czyszczący wniknął w zęby zamka błyskawicznego. Nałożyć środek smarujący do zamków błyskawicznych na zęby otwartego zamka błyskawicznego, pocierając go lekko w górę i w dół przedniej części zębów zamka błyskawicznego. Otworzyć i zamknąć suwak jeszcze kilka razy, aby rozprowadzić smar.

  • Zapiąć całkowicie nylonowy lub plastikowy suwak.
  • Otworzyć i zamknąć suwak kilka razy, aby wprowadzić środek czyszczący w zęby suwaka.

By Silvester Gloyd

Jak zatrzymać rzutki z Going to the Left :: Jak sprawić, aby szablon tatuażu trzymał się
Przydatne linki