Strona główna > Styl życia > Jak Sprawić, Aby Szablon Tatuażu Trzymał Się

Jak sprawić, aby szablon tatuażu trzymał się

Ważne jest, aby szablon tatuażu trzymał się skóry w celu ukończenia pracy tak, jak pierwotnie pojawił się podczas procesu projektowania. Szablony tatuażu pozwalają artyście tatuażu mieć zarys tego, co on lub ona tatuuje na kliencie. Stosując dezodorant na skórę przed nałożeniem szablonu, możesz zapewnić, że projekt pozostanie nienaruszony podczas całego procesu tatuowania.

  • Ważne jest, aby szablon tatuażu trzymał się skóry w celu ukończenia pracy tak, jak pierwotnie pojawił się podczas procesu projektowania.
  • Przez zastosowanie dezodorantu do skóry przed zastosowaniem szablonu, można zapewnić, że projekt pozostanie nienaruszony przez cały proces tatuażu.

Czyść obszar skóry, że masz zamiar zastosować szablon do z zielonym mydłem. Zielone mydło można znaleźć w każdym sklepie z artykułami do tatuażu.

Golić obszar, który planujesz tatuować za pomocą maszynki do golenia. Po całkowitym usunięciu włosów z miejsca tatuażu osusz ten obszar ręcznikami papierowymi.

Nałóż dezodorant Speed Stick (lub jego odpowiednik generyczny) na ogolony obszar skóry. Pamiętaj, aby pokryć cały obszar, tak aby wszystkie części rysunku szablonu miały kontakt z dezodorantem. Speed Stick jest zalecany, ponieważ składniki w tym konkretnym rodzaju dezodorantu zatrzymują tusz z szablonu w porach skóry, dzięki czemu pozostaje on na miejscu przez cały czas trwania procesu tatuowania.

Przyłóż szablon do skóry ostrożnie. Szablon powinien być skierowany twarzą w dół, tak aby tusz stykał się ze skórą. Użyj dłoni, a następnie opuszków palców, aby wywrzeć nacisk na szablon i skórę. Uważaj, aby nie rozciągać skóry podczas nakładania szablonu, ponieważ po usunięciu papieru wzór może wyglądać inaczej niż na papierze.

  • Nałóż dezodorant typu roll-on marki Speed Stick (lub jego generyczny odpowiednik) na ogolony obszar skóry.
  • Uważaj, aby nie rozciągać skóry podczas nakładania szablonu, ponieważ po usunięciu papieru wzór może wyglądać inaczej niż na papierze.

Ostrożnie zdejmij papier szablonu ze skóry. Spójrz na wzór, który pozostaje na skórze po usunięciu papieru, aby sprawdzić, czy tusz połączył się z dezodorantem i skórą.

By Bertilla Lecourt

Jak sprawić, aby zamek błyskawiczny się przesuwał :: How to Remove Adhesive Duct Tape From Marble
Przydatne linki