Strona główna > Komputery i elektronika > Matsui Dab R100 Instrukcja

Matsui Dab R100 Instrukcja

Słuchaj i przechowuj wiele stacji radiowych za pomocą osobistego radia i budzika Matsui DAB R100. Radio charakteryzuje się eleganckim wyglądem, podwójnym wyjściem głośnikowym, gniazdem line out dla dodatkowych głośników i zakresem częstotliwości pasma od 11B 218.640 do 12D 229.072 megaherców. Postępowanie zgodnie z kilkoma prostymi wskazówkami pomoże w obsłudze radia DAB. Dokładna znajomość sposobu ustawiania zegara, alarmu, programowania stacji, ustawiania stacji i zmiany stacji oraz wyświetlania informacji zmaksymalizuje możliwości obsługi i przyjemność z korzystania z DAB.

Ustaw radio na bezpiecznej, płaskiej powierzchni i podłącz przewód zasilający do ściany. Wyciągnij antenę i naciśnij "DAB/Clock" (przycisk na górze DAB, najdalej po lewej stronie), aby włączyć radio. Naciśnij przycisk "Scan", a radio rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu dostępnych stacji.

  • Słuchaj i zapisuj wiele stacji radiowych za pomocą osobistego radia i budzika Matsui DAB R100.
  • Wyciągnij antenę i naciśnij "DAB/Clock" (przycisk znajdujący się na górze urządzenia DAB, najdalej po lewej stronie), aby włączyć radio.

Naciśnij "Prev" lub "Next" (najwyższe przyciski znajdujące się z przodu urządzenia DAB), aby zmienić stacje radiowe. Zaprogramuj do 10 stacji, najpierw dostrajając się do stacji, którą chcesz zaprogramować. Nacisnąć i przytrzymać odpowiedni przycisk "Preset" (znajdujący się po prawej stronie przycisku "DAB/Clock"). Jeżeli zajęte są przyciski od "1" do "5", naciśnij przycisk "Shift" (znajdujący się na dole po prawej stronie z przodu urządzenia DAB), aby uzyskać dostęp do zaprogramowanych stacji od "6" do "10". Sprawdź na wyświetlaczu komunikat "Preset Saved", aby upewnić się, że Twoje ustawienie zostało wprowadzone. Aby uzyskać dostęp do zaprogramowanych stacji, wystarczy włączyć radio i nacisnąć przycisk zaprogramowanej stacji, którą chcesz usłyszeć lub nacisnąć "Shift", a następnie numer zaprogramowanej stacji.

  • Naciśnij "Prev" lub "Next" (najwyższe przyciski znajdujące się z przodu urządzenia DAB), aby zmienić stacje radiowe.
  • Naciśnij i przytrzymaj odpowiedni przycisk "Preset" (znajdujący się po prawej stronie przycisku "DAB/Clock").

Zmień informacje w drugim wierszu wyświetlacza, gdy stacja jest widoczna, jeśli chcesz. Wybierz spośród siedmiu różnych informacji o danej stacji, naciskając przycisk "Display", aby je przewijać. Do wyboru są: "Segment etykiety dynamicznej", "Typ programu", "Nazwa multipleksu", "Czas i data", "Kanał i częstotliwość", "Informacje o sygnale" oraz "Stopa błędów sygnału."

Ustaw zegar włączając najpierw DAB. Naciskać "Menu" i "Dalej", aż na wyświetlaczu pojawi się słowo "Zegar". Naciskać "Wybierz" i "Dalej", aż pojawi się napis "Ustaw zegar". Naciśnij "Select" i użyj przycisków "Prev" lub "Next", aby ustawić godzinę, minutę, dzień, miesiąc i rok. Naciśnij "Wybierz", aby zapisać i zakończyć.

  • Ustaw zegar, najpierw włączając DAB.
  • Naciśnij "Wybierz" i "Dalej", aż zobaczysz wyświetlone słowa "Ustaw zegar".

Ustaw alarm na DAB, najpierw naciskając "Menu" i "Dalej", aby wyświetlić słowo "Zegar". Naciskaj "Select" i "Next", aż pojawi się napis "Set Alarm". Użyj przycisków "Prev" i "Next", aby określić czas alarmu, który chcesz ustawić (są cztery do wyboru), a następnie naciśnij "Select". Użyj przycisków "Prev" i "Next", aby wybrać godzinę i minutę oraz określić, jak często alarm ma się włączać ("Daily", "Weekdays", "Weekends" lub "Once"), a następnie naciśnij "Select", aby zapisać i zakończyć.

By Cherise Baine

How to Remove Adhesive Duct Tape From Marble :: Jak podłączyć zewnętrzny napęd DVD do PS3?
Przydatne linki