Strona główna > Hobby > Instrukcja Dla Pokemon Pikachu Tamagotchi

Instrukcja dla Pokemon Pikachu Tamagotchi

Seria "Pokemon" posiada szeroką gamę stworków, w tym popularnego Pikachu. Ta żółta postać otrzymała swoje własne wirtualne zwierzątko Tamagotchi o nazwie Pocket Pikachu. Ta gra jest nieco inna niż inne Tamagotchi zwierząt, ponieważ działa również jako krokomierz. Krokomierz monitoruje ilość kroków, które wykonujesz. Użytkownicy mogą zdobywać punkty, które można wydać na opiekę nad Pikachu. Posiada również funkcję budzika.

  • Seria "Pokemon" posiada szeroką gamę stworków, w tym popularnego Pikachu.
  • Użytkownicy mogą zdobywać punkty, które mogą wydać na opiekę nad Pikachu.

Przymocuj Pocket Pikachu do paska, przeciągając sznurek przez pętlę na górze i przywiązując sznurek do paska.

Wyciągnij małą plastikową zakładkę z górnej części urządzenia i naciśnij przycisk "A", gdy na ekranie pojawią się słowa "Pocket Pikachu". Użyj klawiszy strzałek, aby ustawić zegar i naciśnij przycisk "A", gdy skończysz.

  • Wyciągnij małą plastikową zakładkę z górnej części urządzenia i naciśnij przycisk "A", gdy zobaczysz słowa "Pocket Pikachu" pojawiające się na ekranie.
  • Użyj klawiszy strzałek, aby ustawić zegar i naciśnij przycisk "A", gdy skończysz.

Chodź nosząc swojego Pikachu przez cały dzień. Zrób 100 kroków, aby zarobić pięć watów lub punktów.

Wybierz drugą ikonę od lewej na górze i naciśnij "A", aby otworzyć sklep z pamiątkami. Użyj klawiszy strzałek, aby wybrać punkty, które chcesz dać Pikachu i naciśnij "A". Naciśnij "A" po tym, jak zapyta "GIVE?", aby dać mu punkty.

Przesuń swoją ikonę na trzecią ikonę od lewej u góry i naciśnij "A", aby wejść do gry w automat. Użyj klawiszy strzałek, aby wybrać waty, które chcesz postawić. Naciśnij "A", aby rozpocząć grę na automacie, i "B", aby wycofać się z kasyna.

  • Przesuń swoją ikonę do trzeciej ikony od góry po lewej i naciśnij "A", aby wejść do gry na automacie.

Podświetl zegar w lewym górnym rogu za pomocą klawiatury kierunkowej i naciśnij przycisk "A", aby ustawić alarm. Zmień godzinę alarmu za pomocą pada kierunkowego i naciśnij przycisk "A", aby przełączyć między opcją "On" i "Off". Naciśnij przycisk "B", aby wyjść.

Naciśnij przycisk "select", aby otworzyć ekran "Pikachu Now!". Przeczytaj, ile łącznie kroków zrobiłeś i zobacz nastrój Pikachu po japońsku. Naciśnij "Select" ponownie, aby opuścić ekran.

Naciśnij przycisk "Start", aby przejść do "3 Item Menu". Wybierz opcje za pomocą pada kierunkowego i naciśnij "A", aby zmienić opcje. Użyj pierwszej opcji, aby zresetować aktualną liczbę kroków, drugiej, aby przełączyć dźwięk, a trzeciej do ustawienia czasu.

Wciśnij końcówkę małego długopisu w mały przycisk "reset", aby całkowicie zresetować urządzenie. Użyj tej opcji, jeśli chcesz wymazać swój aktualny postęp z jakiegokolwiek powodu.

Naciśnij przycisk "Start", jeśli ekran jest pusty, aby obudzić maszynę i otrzymać losową niespodziankę od Pikachu.

By Edme

Jak sprawdzić, kto ogląda Twojego bloga na Tumblr :: Jak zrobić zestaw pudełek DVD
Przydatne linki