Strona główna > Home > Tani Sposób Na Zamaskowanie Ściany Z Pustaków Żużlowych

Tani sposób na zamaskowanie ściany z pustaków żużlowych

Ściana z pustaków żużlowych, choć bardzo solidna, nie jest do końca przyjemna dla oka. Jej zimny, szary i surowy wygląd pozostawia wiele do życzenia. Udekoruj swoją ścianę z bloków, aby wnieść trochę pizzy do swojego domu lub nadaj zewnętrznym blokom nową, faux twarz. Możesz pokryć swoje ściany bloków z niedrogich materiałów, które nie wyglądają tanio.

1

Malowanie

Malowanie jest najtańszym sposobem na ukrycie ściany bloków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jedyną różnicą jest to, że jeśli malujesz na zewnątrz, upewnij się, że farba będzie odporna na elementy. Aby uzyskać tanie farby, przeglądać zwroty w farby lub domu sklepu. Klienci wybierają niestandardowe kolory, a gdy mieszana farba nie wyjdzie do ich specyfikacji, wraca na półkę za ułamek kosztów.

Zaprojektuj swoją ścianę, aby wyglądała jak naturalna skała lub kamienna ściana. Szablony lub duże szablony są sprzedawane w celu odwzorowania kształtu skał, jak znalazłbyś je na murze. Różne style i techniki są oferowane w większości sklepów, ale zrobić wyszukiwanie online, aby uzyskać pomysł, jak chcesz, aby Twoja ściana rocka wyglądać przed zakupem dostaw. Kamienie polne, łupek, małe kamienie lub duże, są to liczne opcje, które masz dla swojego faux kamień lub ściany rocka. Jeśli ta ściana jest w domu, będzie to doskonałe tło dla faux mantle, gdy completed.

  • Malowanie jest najtańszym sposobem, aby ukryć breeze ściany bloku zarówno wewnątrz i na zewnątrz.
  • Kamienie polne, łupek, małe kamienie lub duże, są to liczne opcje, które masz dla faux kamień lub rock wall.

Inny faux materiał budowlany, który jest łatwy do powielenia w farbie jest cegła. Działa to dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, aby ukryć swoją ścianę bloku breeze.

2

Stucco

Powierzchnia ściany z stiukiem, który jest oferowany zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Stiuk może być wykonany we wzory, aby dodać teksturę do twojej ściany. Ten materiał jest niedrogi i może przekształcić cię bryza bloki do solidnej ściany koloru. Dodatki są sprzedawane, aby umieścić kolor w stiuku. Możesz mieć stiukową ścianę w kolorze domów adobe z deseru, lub różowawy koralowy kolor stiuku, który widzisz, jak płyniesz wzdłuż brzegów Wysp Greckich.

  • Powierzchnia ściany ze stiukiem, który jest oferowany zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.
  • Możesz mieć stiukową ścianę w kolorze domów adobe z deseru, lub różowawo-koralowy kolor stiuku, który widzisz podczas rejsu wzdłuż wybrzeży Wysp Greckich.
3

Wall Hangings

Tapetuj swoją wewnętrzną ścianę bloku z grubym i ruchliwym papierem. Tapeta może przejść przez szorstkie ściany z betonowych cegieł, jeśli użyjesz odpowiedniego kleju. Sztuką jest znaleźć papier, który nie będzie pokazywał tekstury ściany za nim. Znajdź gruby wzorzysty papier z teksturą własną, aby umieścić na ścianie bloku breeze.

Wiesić dywaniki na wewnętrznej ścianie bloku breeze. Tanie dywany obszarowe w orientalnych wzorach dywanowych mogą być zawieszone obok siebie, aby zakryć bloki cementowe. Jeśli dywaniki są zbyt drogie, użyj dużych plakatów, aby pokryć całą ścianę. Ten projekt będzie pracował w pokoju rodzinnym, który znajduje się w piwnicy. Niektóre z większych plakatów filmowych lub podróżniczych nie tylko pokryją ściany, gdy będą wisieć blisko siebie, ale ich żywe kolory również dodadzą do wystroju

  • Wallpaper your inside breeze block wall with thick and busy paper.
  • Cheap area carpets in Oriental rug designs can be hung side by side to cover up the cement blocks.

By Shushan

Jakie rzeczy są potrzebne do nowego domu? :: Jak wymazać płytę CD wielokrotnego zapisu przy użyciu Windows Media Player
Przydatne linki